;

Raft Muri Dekorativ Rreth

(0 Vleresime)

0 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft muri dekorativ rreth, kaq unik perfekt per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Perfekt per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.I lehte per tu montuar ne mur ne sallon, kuzhine, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru.Njgyre Gold Permasat: 20 x 18 x 9.5 cm/ 20 x 12 x 10cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft muri dekorativ rreth, kaq unik perfekt per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Perfekt per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.I lehte per tu montuar ne mur ne sallon, kuzhine, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru.Njgyre Gold Permasat: 20 x 18 x 9.5 cm/ 20 x 12 x 10cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.