;

Raft Muri Dekorativ

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft muri dekorativ, kaq unik perfekt per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Perfekt per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.I lehte per tu montuar ne mur ne sallon, kuzhine, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru.Njgyre Gold Permasat: 41.5 x 24 x 29.5 x 10 x 15cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft muri dekorativ, kaq unik perfekt per te organizuar hapesiren tuaj por gjithashtu dhe per ti dhene ambientit tuaj nje pamje me te kendshme e moderne.Perfekt per te vendosur libra, vazo dekorative, qirinj etj.I lehte per tu montuar ne mur ne sallon, kuzhine, dhomen tuaj, studio etj.Perbehet prej materiali celiku rezistent + dru.Njgyre Gold Permasat: 41.5 x 24 x 29.5 x 10 x 15cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.