;

Tapet Per Femije

(0 Vleresime)

3,190 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tapet per femije kaq i bukur, perfekt per te mbrojtur femijet nderkohe qe luajn, per te mos u bere pis, per tu ushqyer apo per tu mbajtur si shtroje ne cdo ambient te shtepise. Perbehet prej materiali cilesor i cili nuk rreshqet dhe i ofron siguri femijes ne cdo moment. Paloset, cka e ben praktik per ta marre kudo me vete.Me permasa: 150 cm x 200 cm.Te disponueshme modelet si ne foto.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet per femije kaq i bukur, perfekt per te mbrojtur femijet nderkohe qe luajn, per te mos u bere pis, per tu ushqyer apo per tu mbajtur si shtroje ne cdo ambient te shtepise. Perbehet prej materiali cilesor i cili nuk rreshqet dhe i ofron siguri femijes ne cdo moment. Paloset, cka e ben praktik per ta marre kudo me vete.Me permasa: 150 cm x 200 cm.Te disponueshme modelet si ne foto.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.