;

Tapet Puzzle Per Femije

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tapet puzzle per femije, prej materiali sfungjeri te bute e teper cilesor vjen me 36 flete ku secila permban nje shkronje te alfabetit dhe nje numer, Ideale per te formuar ose per te veshur dyshemene ku femija mund te luaj pa frike.Permasat e nje flete jane: 30 x 30 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet puzzle per femije, prej materiali sfungjeri te bute e teper cilesor vjen me 36 flete ku secila permban nje shkronje te alfabetit dhe nje numer, Ideale per te formuar ose per te veshur dyshemene ku femija mund te luaj pa frike.Permasat e nje flete jane: 30 x 30 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.