;

Tapet Puzzle Per Femije

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tapet puzzle per femije, prej materiali sfungjeri te bute e teper cilesor vjen me 26 flete ku secila permban nje shkronje te alfabetit, Ideale per te veshur dyshemene ku femija mund te luaj pa frike.Permasat e nje flete jane: 30 x 30 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet puzzle per femije, prej materiali sfungjeri te bute e teper cilesor vjen me 26 flete ku secila permban nje shkronje te alfabetit, Ideale per te veshur dyshemene ku femija mund te luaj pa frike.Permasat e nje flete jane: 30 x 30 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.