;

Power Bank Proda

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Power Bank Proda me 2 porta USB dhe me nje drite te fuqishme led qe aktivizohet kur te doni,12000 mAh.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Power Bank Proda me 2 porta USB dhe me nje drite te fuqishme led qe aktivizohet kur te doni,12000 mAh.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.