;

Sirene Loder

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Sirene loder, kaq e bukur dhe e vecante me muzike, drita dinamike, e cila kryen levizje rrethore.Funksionon me bateri.Perbehet prej materiali cilesor jo toksik. E pershtatshme per moshen 3 vjec + Dhurata perfekte qe mund ti beni te vogles tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #96140

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Sirene loder, kaq e bukur dhe e vecante me muzike, drita dinamike, e cila kryen levizje rrethore.Funksionon me bateri.Perbehet prej materiali cilesor jo toksik. E pershtatshme per moshen 3 vjec + Dhurata perfekte qe mund ti beni te vogles tuaj!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.