;

Dekor Me Tullumbace

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace, kaq i bukur dhe i vecante perfekt per te dekoruar festen e ditelindjes se te vogles tuaj.Ne dekor perfshihen 114 cope tullumbace prej materiali latex: 62 tullumbace ne ngjyre roze, 32 cope ne ngjyre te bardhe, 10 ne ngjyre pink dhe 10 confetti.Ne paketim vjen gjithashtu foma qe i mban lidhur dhe nje ngjites i dyanshem per ne mure.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace, kaq i bukur dhe i vecante perfekt per te dekoruar festen e ditelindjes se te vogles tuaj.Ne dekor perfshihen 114 cope tullumbace prej materiali latex: 62 tullumbace ne ngjyre roze, 32 cope ne ngjyre te bardhe, 10 ne ngjyre pink dhe 10 confetti.Ne paketim vjen gjithashtu foma qe i mban lidhur dhe nje ngjites i dyanshem per ne mure.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.