;

Dekor Me Tullumbace

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Dekor me tullumbace me sirene deti, kaq i vecante perfekt per te dekoruar festen e ditelindjes se te vogles tuaj apo per evente te ndryshme si babyshower etj.Seti permban 83 cope tullumbace prej materiali latex: 1 tullumbace me sirene, 2 cope me bisht sirene, 10 cope ne ngjyre lejla, 15 cope ne ngjyre lejla pastel, 30 ne ngjyre roze, 20 ne ngjyre mente dhe 5 tullumbace confetta.Ne paketim vjen gjithashtu foma qe i mban lidhur dhe nje ngjites i dyanshem per ne mure.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dekor me tullumbace me sirene deti, kaq i vecante perfekt per te dekoruar festen e ditelindjes se te vogles tuaj apo per evente te ndryshme si babyshower etj.Seti permban 83 cope tullumbace prej materiali latex: 1 tullumbace me sirene, 2 cope me bisht sirene, 10 cope ne ngjyre lejla, 15 cope ne ngjyre lejla pastel, 30 ne ngjyre roze, 20 ne ngjyre mente dhe 5 tullumbace confetta.Ne paketim vjen gjithashtu foma qe i mban lidhur dhe nje ngjites i dyanshem per ne mure.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.