;

Flamur Dekorativ

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Flamur dekorativ per tryeze, kryesisht gjen perdorim ne ambiente zyre dhe jo vetem.Permasat: 27 x 9.5cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Flamur dekorativ per tryeze, kryesisht gjen perdorim ne ambiente zyre dhe jo vetem.Permasat: 27 x 9.5cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.