;

Ngrohes Elektrik Per Kembet

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes elektrik per kembet, perbehet prej materiali te bute e te ngrohte, velvet + pambuk.Perfekt per te ngrohur duart dhe kembet tuaja gjate diteve te ftohta te dimrit.Vjen me dizajn qe shkeputet, nga ku rezistenca e brendshme mund te hiqet nga xhepi i ngrohesit.Me fishe USB dhe temperature deri ne 45 grade me nxehtesi te lehte, e cila nuk shkakton djegie te lekures.Permasat: 29 x 24 x 21 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes elektrik per kembet, perbehet prej materiali te bute e te ngrohte, velvet + pambuk.Perfekt per te ngrohur duart dhe kembet tuaja gjate diteve te ftohta te dimrit.Vjen me dizajn qe shkeputet, nga ku rezistenca e brendshme mund te hiqet nga xhepi i ngrohesit.Me fishe USB dhe temperature deri ne 45 grade me nxehtesi te lehte, e cila nuk shkakton djegie te lekures.Permasat: 29 x 24 x 21 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.