;

Raft Kepucesh

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Raft kepucesh me 5+1 ndarje, vjen me nje dizajn teper te vecante perfekt per sistemimin e kepuceve ne shtepine tuaj duke e organizuar ate dhe krijuar hapesire.Perbehet prej materiali celiku me kapacitet te larte mbajtese.Instalohet dhe pastrohet teper lehtesisht.I disponueshem ne ngjyre te bardhe me te zeze.Permasat: 83 x 21.5 x 160 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft kepucesh me 5+1 ndarje, vjen me nje dizajn teper te vecante perfekt per sistemimin e kepuceve ne shtepine tuaj duke e organizuar ate dhe krijuar hapesire.Perbehet prej materiali celiku me kapacitet te larte mbajtese.Instalohet dhe pastrohet teper lehtesisht.I disponueshem ne ngjyre te bardhe me te zeze.Permasat: 83 x 21.5 x 160 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.