;

Loder Per Femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Loder per femije, kaq e bukur dhe e vecante per llogaritjen e lekeve, e cila nxit koordinimin dore sy dhe zhvillimin e aftesive motorike te femijes tuaj.Perbehet prej materiali plastik ne ngjyre te bardhe me roze.Vjen me aksesore si monedha, kartmonedha etj per te ideuar situata te ndyshme per zhvillimin e femijes.E pershtatshme per moshen 3 vjec +
Sasia
Raporto

Kodi: #96118

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Loder per femije, kaq e bukur dhe e vecante per llogaritjen e lekeve, e cila nxit koordinimin dore sy dhe zhvillimin e aftesive motorike te femijes tuaj.Perbehet prej materiali plastik ne ngjyre te bardhe me roze.Vjen me aksesore si monedha, kartmonedha etj per te ideuar situata te ndyshme per zhvillimin e femijes.E pershtatshme per moshen 3 vjec +

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.