;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres kokoshkash, Ideal per te pergatitur popcorns te shijshem ne me pak se 3 minuta me ajer te nxehte pa vaj te shtuar dhe pa yndyre.Vjen me nje bazament gome i cili e mban te fiksuar nderkohe qe kokoshkat tuaja pergatiten.Perbehet prej materiali gome + plastik.Pastrohet mjaft lehte.Tensioni: 230 v- 50Hz Fuqia: 1200W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres kokoshkash, Ideal per te pergatitur popcorns te shijshem ne me pak se 3 minuta me ajer te nxehte pa vaj te shtuar dhe pa yndyre.Vjen me nje bazament gome i cili e mban te fiksuar nderkohe qe kokoshkat tuaja pergatiten.Perbehet prej materiali gome + plastik.Pastrohet mjaft lehte.Tensioni: 230 v- 50Hz Fuqia: 1200W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.