;

Blender Silver Crest

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Silver Crest Modeli: HO-3099, Perfekt per te pergatitur teper lehtesisht lengje te fresketa e te shendetshme, plot vitamina nga frutat apo perimet tuaja, te përzieni supa/salca te ndryshme ose te pergatisni ushqim per femijet tuaj.Thikat e çelikut teper cilesore e te mprehta shperbejne edhe ushqimet me te forta: akullin, frutat e ngrira ose arrat.Fuqia: 4500W
Sasia
Raporto

Kodi: #95336

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Silver Crest Modeli: HO-3099, Perfekt per te pergatitur teper lehtesisht lengje te fresketa e te shendetshme, plot vitamina nga frutat apo perimet tuaja, te përzieni supa/salca te ndryshme ose te pergatisni ushqim per femijet tuaj.Thikat e çelikut teper cilesore e te mprehta shperbejne edhe ushqimet me te forta: akullin, frutat e ngrira ose arrat.Fuqia: 4500W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.