;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi, kaq i bukur dhe i vecante, ne permase 75 cm i gjate.Dhurata perfekte qe mund ti beni te voglit tuaj.Te disponueshme ngjyrat si ne foto.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi, kaq i bukur dhe i vecante, ne permase 75 cm i gjate.Dhurata perfekte qe mund ti beni te voglit tuaj.Te disponueshme ngjyrat si ne foto.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.