;

Bllokues Dere

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Bllokues dere, teper i lehte per tu instaluar mjafton te vendosni vidat ne vendin e duhur dhe te ulni shulin per ta bere deren e shtepise tuaj edhe me te sigurt. Te disponueshem ne ngjyre te zeze, alumini dhe te bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #95207

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Bllokues dere, teper i lehte per tu instaluar mjafton te vendosni vidat ne vendin e duhur dhe te ulni shulin per ta bere deren e shtepise tuaj edhe me te sigurt. Te disponueshem ne ngjyre te zeze, alumini dhe te bardhe.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.