;

Amortizator Makine

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Amortizator makine, kaq te vecante vijne me logo te ndryshme makinash, teper te lehte per tu instaluar me shirit ngjites ne pjesen e pasme te distinktivit.Perbehen prej materiali silikoni, perfekt per tu vendosur ne pjesen anesore te mbylljes se dyerve, bagazhit etj per ti ruajtur ato nga goditja nderkohe qe i mbyllni.Permasat: 2.7 x 2.7 x 1cm Zgjidhni logon e makines tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Amortizator makine, kaq te vecante vijne me logo te ndryshme makinash, teper te lehte per tu instaluar me shirit ngjites ne pjesen e pasme te distinktivit.Perbehen prej materiali silikoni, perfekt per tu vendosur ne pjesen anesore te mbylljes se dyerve, bagazhit etj per ti ruajtur ato nga goditja nderkohe qe i mbyllni.Permasat: 2.7 x 2.7 x 1cm Zgjidhni logon e makines tuaj!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.