;

Blender Dore Eta Rizzo

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Eta Rizzo Modeli: ETA105790000 Kodi: MX0035, Ideal per pergatitjen e salcave apo pergatitjen e superave te ndryshme.Vjen me nje nivel shpejtesie, funksion turbo dhe funksion pulsimi.Perbehet prej materiali celik + plastik.Fuqia: 400 W
Sasia
Raporto

Kodi: #94711

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Eta Rizzo Modeli: ETA105790000 Kodi: MX0035, Ideal per pergatitjen e salcave apo pergatitjen e superave te ndryshme.Vjen me nje nivel shpejtesie, funksion turbo dhe funksion pulsimi.Perbehet prej materiali celik + plastik.Fuqia: 400 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.