;

Hekur Vivax

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Hekur Vivax Modeli: IR-2201CC Kodi: HE0222, Per hekurosje perfekte te rrobave tuaja ne menyre vertikale dhe horizontale duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira fale bazes qeramike e cila nuk ngjit dhe nuk demton veshjet tuaja.Funksionon me sistem vetepastrimi, anti-kalk dhe anti-rrjedhje.Gjithashtu me mbrojtje ndaj nxehtesise.Fuqia: 2200 W Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 0,38L Termostat i rregullueshem, Kontrolli avullit: 15-30 g/min
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur Vivax Modeli: IR-2201CC Kodi: HE0222, Per hekurosje perfekte te rrobave tuaja ne menyre vertikale dhe horizontale duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira fale bazes qeramike e cila nuk ngjit dhe nuk demton veshjet tuaja.Funksionon me sistem vetepastrimi, anti-kalk dhe anti-rrjedhje.Gjithashtu me mbrojtje ndaj nxehtesise.Fuqia: 2200 W Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 0,38L Termostat i rregullueshem, Kontrolli avullit: 15-30 g/min

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.