;

Hekur Tefal

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Hekur Tefal Modeli: FV5718E0 Kodi: HE0226, per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, Me nje dizanj praktik dhe modern, pllake Durilium AirGlide e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. Funksionon me sistem vetepastrimi, anti-kalk dhe anti-rrjedhje. Fikje automatike.Fuqia: 2500 W Depozita Ujit: 270 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Hekur Tefal Modeli: FV5718E0 Kodi: HE0226, per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, Me nje dizanj praktik dhe modern, pllake Durilium AirGlide e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. Funksionon me sistem vetepastrimi, anti-kalk dhe anti-rrjedhje. Fikje automatike.Fuqia: 2500 W Depozita Ujit: 270 ml

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.