;

Blender Nutriboost

(0 Vleresime)

10,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Nutriboost Modeli: 23180-56/RH Kodi: MX0079, perfekte per te bere lengje te shijshme dhe te shendetshme ne pak kohe duke nxjerr ne kete menyre te gjitha vlerat ushqimore te frutave dhe perimeve.Seti perbehet nga 5 gota me madhesi te ndryshme me kapak perkates, 2 koka grirese me 2 dhe 4 tehe prej celiku inoksi teper cilesore dhe te lehta per tu pastruar.Fuqia: 700 W Kapaciteti: 0.7 L
Sasia
Raporto

Kodi: #94620

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Nutriboost Modeli: 23180-56/RH Kodi: MX0079, perfekte per te bere lengje te shijshme dhe te shendetshme ne pak kohe duke nxjerr ne kete menyre te gjitha vlerat ushqimore te frutave dhe perimeve.Seti perbehet nga 5 gota me madhesi te ndryshme me kapak perkates, 2 koka grirese me 2 dhe 4 tehe prej celiku inoksi teper cilesore dhe te lehta per tu pastruar.Fuqia: 700 W Kapaciteti: 0.7 L

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.