;

Blender Mesko

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Mesko Modeli: MS 4060 Kodi: BL0065, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 250 W dhe 2 niveleve te shpejtesise. Perbehet nga tehe te mprehta celiku inoksi teper cilesore dhe ene plastike me kapacitet 1L.Teper e lehte per tu perdorur, vjen me nje dizajn teper ergonomik dhe te lehte per tu pastruar.
Sasia
Raporto

Kodi: #94618

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Mesko Modeli: MS 4060 Kodi: BL0065, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 250 W dhe 2 niveleve te shpejtesise. Perbehet nga tehe te mprehta celiku inoksi teper cilesore dhe ene plastike me kapacitet 1L.Teper e lehte per tu perdorur, vjen me nje dizajn teper ergonomik dhe te lehte per tu pastruar.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.