;

Blender Hyundai

(0 Vleresime)

3,290 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Hyundai Modeli: HYUHB983 Kodi: BL0095, Ideale per pergatitjen e salcave dhe pergatitjen e superave te ndryshme.Kryen 3 funksione ne nje pajisje te vetme: blender per supat, grirese per ushqimet e ndryshme dhe rrahese per vezet.Vjen me dy nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Fuqia: 380 W Niveli i zhurmes: 80db Tensioni: 220- 240V
Sasia
Raporto

Kodi: #94617

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Hyundai Modeli: HYUHB983 Kodi: BL0095, Ideale per pergatitjen e salcave dhe pergatitjen e superave te ndryshme.Kryen 3 funksione ne nje pajisje te vetme: blender per supat, grirese per ushqimet e ndryshme dhe rrahese per vezet.Vjen me dy nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Fuqia: 380 W Niveli i zhurmes: 80db Tensioni: 220- 240V

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.