;

Blender Dore Hyundai HB 200

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Hyundai Modeli: HB 200 Kodi: BL0087 Shume praktik dhe i lehte per t'u perdorur.Ideal qe te pergatisni lengje, supa apo salca te shijshme.Perbehet nga tehe celiku inoks te cilesise se larte, me 1 nivel shpejtesie. Fuqia : 200 W
Sasia
Raporto

Kodi: #94616

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Hyundai Modeli: HB 200 Kodi: BL0087 Shume praktik dhe i lehte per t'u perdorur.Ideal qe te pergatisni lengje, supa apo salca te shijshme.Perbehet nga tehe celiku inoks te cilesise se larte, me 1 nivel shpejtesie. Fuqia : 200 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.