;

Blender Multifunksional Eta Vital Blend

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Multifunksional Eta Vital Blend Modeli: ETA310090000 Kodi: BL0041, pajisja qe ju nevojitet per te bere pije, koktejle, smoothie te shendetshme, salca, supa, kremra, akullore, reçel dhe ushqime.Ka 6 programe te paracaktuara dhe kryen 26,000 rpm. Ena vjen me nje kapacitet prej 2 litrash dhe perbehet prej materiali tritan shume te qendrueshem dhe jo te demshem. Me 9 nivele te rregulueshme shpejtesie sipas deshires.Gjithashtu tehet e mprehta prej celiku inoksi copetojne dhe akullin teper lehtesisht.Teper i lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar.Fuqia: 1800 W
Sasia
Raporto

Kodi: #94614

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Multifunksional Eta Vital Blend Modeli: ETA310090000 Kodi: BL0041, pajisja qe ju nevojitet per te bere pije, koktejle, smoothie te shendetshme, salca, supa, kremra, akullore, reçel dhe ushqime.Ka 6 programe te paracaktuara dhe kryen 26,000 rpm. Ena vjen me nje kapacitet prej 2 litrash dhe perbehet prej materiali tritan shume te qendrueshem dhe jo te demshem. Me 9 nivele te rregulueshme shpejtesie sipas deshires.Gjithashtu tehet e mprehta prej celiku inoksi copetojne dhe akullin teper lehtesisht.Teper i lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar.Fuqia: 1800 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.