;

Blender Stick Eta

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Stick Eta Kodi: BL0001, Ideal per pergatitjen e lengjeve, salcave dhe superave te ndryshme. Me thike prerese stainless steel per te patur rezultatin e deshiruar, Vjen me nje nivel shpejtesie, ka opsion turbo, lahet dhe pastrohet shume lehte. Fuqia: 400 W Niveli i zhurrmes : 81 DB
Sasia
Raporto

Kodi: #94610

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Stick Eta Kodi: BL0001, Ideal per pergatitjen e lengjeve, salcave dhe superave te ndryshme. Me thike prerese stainless steel per te patur rezultatin e deshiruar, Vjen me nje nivel shpejtesie, ka opsion turbo, lahet dhe pastrohet shume lehte. Fuqia: 400 W Niveli i zhurrmes : 81 DB

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.