;

Blender Adler Inox

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Adler Inox Modeli: AD 4070, Perfekt per te perziere, miksuar dhe grire fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme ose smoothie te mrekullueshme. Ka nje sistem te integruar sigurie qe ofron 100% mbrojtje ndaj tensionit te larte, mbinxehjes dhe qarkut te shkurter. Ka 5 nivele shpejtesie te rregullueshem sipas deshires.Fuqia 800 W Kapaciteti: 1.5 L
Sasia
Raporto

Kodi: #94607

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Adler Inox Modeli: AD 4070, Perfekt per te perziere, miksuar dhe grire fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme ose smoothie te mrekullueshme. Ka nje sistem te integruar sigurie qe ofron 100% mbrojtje ndaj tensionit te larte, mbinxehjes dhe qarkut te shkurter. Ka 5 nivele shpejtesie te rregullueshem sipas deshires.Fuqia 800 W Kapaciteti: 1.5 L

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.