;

Blender Dore Adler

(0 Vleresime)

2,090 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Adler Modeli: AD 4616, Kodi: BL0086, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzierjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, me teh preres prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund t'i zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 500 W
Sasia
Raporto

Kodi: #94606

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Adler Modeli: AD 4616, Kodi: BL0086, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzierjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, me teh preres prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund t'i zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 500 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.