;

Berese Buke Adler AD 6019

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Berese buke Adler Modeli: AD 6019 Kodi: BR0003, Pajisje teper cilesore e cila mundeson gatimin e bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim.Vjen me 15 programe te ndryshme gatimi, mjafton vetem te hidhni perberesit ne ene dhe te ndizni butonin e pergatitjes.Programet kryesore: buke normale, buke franceze, buke e zeze, buke e embel, pa gluten, brum makaronash etj.Mundeson perzierje te dyfishte dhe gjithashtu vjen me shporte pjekjeje te levizshme.Fuqia: 850 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Berese buke Adler Modeli: AD 6019 Kodi: BR0003, Pajisje teper cilesore e cila mundeson gatimin e bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim.Vjen me 15 programe te ndryshme gatimi, mjafton vetem te hidhni perberesit ne ene dhe te ndizni butonin e pergatitjes.Programet kryesore: buke normale, buke franceze, buke e zeze, buke e embel, pa gluten, brum makaronash etj.Mundeson perzierje te dyfishte dhe gjithashtu vjen me shporte pjekjeje te levizshme.Fuqia: 850 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.