;

Zierese Vezesh

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Zierese vezesh, mjaft e domosdoshme per kuzhinen tuaj me funksion zierje. Mund te pergatisni ne menyre te shpejte dhe te lehte veze te ziera ne pak caste. Me nje sistem me nje shtrese per zierjen e 6 vezeve njekohesisht. Kurseni energji elektrike dhe kohe nga dita juaj me kete pajisje.Permasat: 16 x 14.5
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zierese vezesh, mjaft e domosdoshme per kuzhinen tuaj me funksion zierje. Mund te pergatisni ne menyre te shpejte dhe te lehte veze te ziera ne pak caste. Me nje sistem me nje shtrese per zierjen e 6 vezeve njekohesisht. Kurseni energji elektrike dhe kohe nga dita juaj me kete pajisje.Permasat: 16 x 14.5

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.