;

Set Tave Me Forma Keku

(0 Vleresime)

750 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje set fantastik per kuzhinen tuaj. Perfshin: tave per pjekje + 6 forma keku spirale, qe te pergatisni sic duhet embelsirat tuaja te preferuara: muffin apo cupcake te shijshem, materiale silikoni rezistente ndaj temperaturave, format e kekut vijne ne ngjyra te ndryshme: blu dhe roze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje set fantastik per kuzhinen tuaj. Perfshin: tave per pjekje + 6 forma keku spirale, qe te pergatisni sic duhet embelsirat tuaja te preferuara: muffin apo cupcake te shijshem, materiale silikoni rezistente ndaj temperaturave, format e kekut vijne ne ngjyra te ndryshme: blu dhe roze.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.