;

Kanister per ushqime

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kanister per ushqime; Kanister qelqi me kapak bambuje per te ruajtur ne menyre hermetike ushqimet si: spageti, oriz, drithera, caj, karamele, arra, etj.; I përshtatshëm për përdorim në kuzhinë, shtëpi, restorant dhe hotel; Me kapacitet: 1000 ml.Dimensione 150*100 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kanister per ushqime; Kanister qelqi me kapak bambuje per te ruajtur ne menyre hermetike ushqimet si: spageti, oriz, drithera, caj, karamele, arra, etj.; I përshtatshëm për përdorim në kuzhinë, shtëpi, restorant dhe hotel; Me kapacitet: 1000 ml.Dimensione 150*100 mm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.