;

Ngjites i dyanshem

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngjites i dyanshem; Ngjitës i dyanshëm transparent 50 meter; Ne formen e nje rrjete me fije ngjitese me viskozitet te larte; Persoret mjaft thjeshte mjafton te hiqni pjesen e verdhe te letres dhe t'a ngjisni kudo qe ju nevojitet; Ngjit mire nga te dyja anet dhe ka rezistence te larte; Mund te fiksoni rrugicat, tapetin, korniza ne mur ose aksesore te tjere te nevojshem; Nuk le shenja pasi hiqet.
Sasia
Raporto

Kodi: #93530

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ngjites i dyanshem; Ngjitës i dyanshëm transparent 50 meter; Ne formen e nje rrjete me fije ngjitese me viskozitet te larte; Persoret mjaft thjeshte mjafton te hiqni pjesen e verdhe te letres dhe t'a ngjisni kudo qe ju nevojitet; Ngjit mire nga te dyja anet dhe ka rezistence te larte; Mund te fiksoni rrugicat, tapetin, korniza ne mur ose aksesore te tjere te nevojshem; Nuk le shenja pasi hiqet.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.