;

Lipstick per femra

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Lipstick per femra; Buzekuq per femra me 5 nuanca te ndryshme mat; Me nje teksture te bute dhe kremoze qe i mban buzet e buta dhe te hidratuara; Ngjyra lehtesisht te kombinueshme qe nderrohen lehtesisht, mjafton t'i rreshqisni nga lart per te zgjedhur nuancen qe ju duhet; E disponueshme ne dy modele me tonalitete te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #93529

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Buzët

Kontakt

Shperndaje

Lipstick per femra; Buzekuq per femra me 5 nuanca te ndryshme mat; Me nje teksture te bute dhe kremoze qe i mban buzet e buta dhe te hidratuara; Ngjyra lehtesisht te kombinueshme qe nderrohen lehtesisht, mjafton t'i rreshqisni nga lart per te zgjedhur nuancen qe ju duhet; E disponueshme ne dy modele me tonalitete te ndryshme.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.