;

Beres frapeje

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres frapeje; Përzierëse dore elektrike prej çeliku inoks ne plastike; Ideal per te pergatitur makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, ose per te rrahur veze; Funksionon me bateri; Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres frapeje; Përzierëse dore elektrike prej çeliku inoks ne plastike; Ideal per te pergatitur makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, ose per te rrahur veze; Funksionon me bateri; Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.