;

Organizues per syzet

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Organizues per syzet; Organizues syzesh dielli portative me kapacitet deri ne 5 pale; Mund te hapet dhe te varet kudo: ne dollap, pas dere, ne mur, etj. per te kursyer hapesire; Madje mund te merret me vete edhe ne udhetime; E pajisur me rrip mbajtes; Material lekure e nje cilesie te larte. Material lekure ne permasa 17*13 cm, ndersa kur hapet arrin gjatesine 47 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues per syzet; Organizues syzesh dielli portative me kapacitet deri ne 5 pale; Mund te hapet dhe te varet kudo: ne dollap, pas dere, ne mur, etj. per te kursyer hapesire; Madje mund te merret me vete edhe ne udhetime; E pajisur me rrip mbajtes; Material lekure e nje cilesie te larte. Material lekure ne permasa 17*13 cm, ndersa kur hapet arrin gjatesine 47 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.