;

Shishe uji me pipe

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Shishe uji me pipe; Shishe e pajisur me filterin per lengun ose cajin; Material PP, jo toksik i nje cilesie te larte; Kapaciteti: 700ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shishe uji me pipe; Shishe e pajisur me filterin per lengun ose cajin; Material PP, jo toksik i nje cilesie te larte; Kapaciteti: 700ml.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.