;

Forma Akulli

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Forma akulli, dizajn modern dhe teper praktik per tu perdorur.Perfekte per te bere limonata te ndryshme me fruta.Mjafton te mbushni format me fruta, uje apo leng dhe ti lini ne ngrirje per disa ore.Vjen me dy mbajtese te ndara ne dy kate.Mjafton ta shtypni ne pjesen e siperme te kapakut dhe akulli do te dal shume lehte.Ajo cka ju duhet ne keto dite te nxehta vere!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Forma akulli, dizajn modern dhe teper praktik per tu perdorur.Perfekte per te bere limonata te ndryshme me fruta.Mjafton te mbushni format me fruta, uje apo leng dhe ti lini ne ngrirje per disa ore.Vjen me dy mbajtese te ndara ne dy kate.Mjafton ta shtypni ne pjesen e siperme te kapakut dhe akulli do te dal shume lehte.Ajo cka ju duhet ne keto dite te nxehta vere!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.