;

Organizuese Per Makinen

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Organizuese per makinen, perbehet prej materiali plastik, e disponueshme ne ngjyre te zeze dhe bezhe. Sistemuesi perfekt per te shmangur rremujen ne makine. Vjen me hapesira te posacme per goten, shishen, portofolin, celularin, cigaret, kufjet, peceta, celesa etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizuese per makinen, perbehet prej materiali plastik, e disponueshme ne ngjyre te zeze dhe bezhe. Sistemuesi perfekt per te shmangur rremujen ne makine. Vjen me hapesira te posacme per goten, shishen, portofolin, celularin, cigaret, kufjet, peceta, celesa etj.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.