;

Adapter Universal

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter universal inteligjent Modeli: XO-WL08, sherben per te menaxhuar lehtesisht pajisjet elektronike te shtepise tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ju ndodheni.Praktik per tu marr kudo me vete, vjen i pajisur me tre vende prize per karikim te tipit europian dhe porta 2 USB. Perbehet prej materiali polikarbonat i cilesise se larte me mbulese vete-fikese cka e ben te sigurt ndaj rreziqeve te rrymes me pajisjet tuaja dhe gjithashtu mundeson kursimin e energjise. Fuqia AC: 250V-16A 4000W max Dalja totale USB: 5V 2.4A Dimensionet: 6 x 8 x 15cm
Sasia
Raporto

Kodi: #93439

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter universal inteligjent Modeli: XO-WL08, sherben per te menaxhuar lehtesisht pajisjet elektronike te shtepise tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ju ndodheni.Praktik per tu marr kudo me vete, vjen i pajisur me tre vende prize per karikim te tipit europian dhe porta 2 USB. Perbehet prej materiali polikarbonat i cilesise se larte me mbulese vete-fikese cka e ben te sigurt ndaj rreziqeve te rrymes me pajisjet tuaja dhe gjithashtu mundeson kursimin e energjise. Fuqia AC: 250V-16A 4000W max Dalja totale USB: 5V 2.4A Dimensionet: 6 x 8 x 15cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.