;

Android TV Box A96

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Android TV Box A96, kaq i vogel dhe teper funksional eshte i preferuari i te gjitheve! Mund te perdoret ne shtepi, ne zyre apo ta merrni me vete kur udhetoni. Suporton sistemin e shpejte te operimit Android 6.0 Gjithashtu suporton Ethernet dhe 2.4GHz WiFi, karte TF, USB flash drive. Mbeshtet dekodimin e videove te sesioneve te shumta dhe dekodimin dhe kodimin e njekohshem.Rezolucioni standard i daljes 480i / 576i, Procesori: Amlogic Praktik dhe i thjeshte ne perdorim. Ne paketim vjen: - TV Box, telekomanda, pershtatesi i energjise, kabllo HDMI dhe manuali i perdoruesit.
Sasia
Raporto

Kodi: #93261

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Android TV Box A96, kaq i vogel dhe teper funksional eshte i preferuari i te gjitheve! Mund te perdoret ne shtepi, ne zyre apo ta merrni me vete kur udhetoni. Suporton sistemin e shpejte te operimit Android 6.0 Gjithashtu suporton Ethernet dhe 2.4GHz WiFi, karte TF, USB flash drive. Mbeshtet dekodimin e videove te sesioneve te shumta dhe dekodimin dhe kodimin e njekohshem.Rezolucioni standard i daljes 480i / 576i, Procesori: Amlogic Praktik dhe i thjeshte ne perdorim. Ne paketim vjen: - TV Box, telekomanda, pershtatesi i energjise, kabllo HDMI dhe manuali i perdoruesit.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.