;

Adapter Universal

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter universal inteligjent, sherben per te menaxhuar lehtesisht pajisjet elektronike te shtepise tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ju ndodheni.Pervecse ju jep paqe mendore persa i perket rreziqeve te rrymes me pajisjet tuaja gjithashtu mundeson kursimin e energjise .Vetem nepermjet nje klikimi ju mund te fikni apo te ndizni llambat apo pajisjet e tjera ne shtepine tuaj pa u ngritur nga shtrati vetem njepermjet nje klikimi, pajisje te cilat jane te lidhura me prizen.Adapteri eshte i pajtueshem gjithashtu me Amazon Alexa dhe Google Assistant. Instalimi eshte i lehte, i sigurt dhe i shpejte nen Wi-Fi 2,4 GHz D. Mbeshtet modalitetin AP dhe modalitetin inteligjent te konfigurimit.Mundeson vendosjen e kohes se ndezjes apo fikjes se pajisjeve qe jane te lidhura me adapterin. Gjithashtu mund ti beni share pajisjes dhe familjaret tuaj mund ta kontrollojne ate nepermjet pajsijes se tyre.Tensioni: 16A
Sasia
Raporto

Kodi: #93156

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter universal inteligjent, sherben per te menaxhuar lehtesisht pajisjet elektronike te shtepise tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ju ndodheni.Pervecse ju jep paqe mendore persa i perket rreziqeve te rrymes me pajisjet tuaja gjithashtu mundeson kursimin e energjise .Vetem nepermjet nje klikimi ju mund te fikni apo te ndizni llambat apo pajisjet e tjera ne shtepine tuaj pa u ngritur nga shtrati vetem njepermjet nje klikimi, pajisje te cilat jane te lidhura me prizen.Adapteri eshte i pajtueshem gjithashtu me Amazon Alexa dhe Google Assistant. Instalimi eshte i lehte, i sigurt dhe i shpejte nen Wi-Fi 2,4 GHz D. Mbeshtet modalitetin AP dhe modalitetin inteligjent te konfigurimit.Mundeson vendosjen e kohes se ndezjes apo fikjes se pajisjeve qe jane te lidhura me adapterin. Gjithashtu mund ti beni share pajisjes dhe familjaret tuaj mund ta kontrollojne ate nepermjet pajsijes se tyre.Tensioni: 16A

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.