;

Adapter USB

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter USB Modeli: RL-312, me 4 porta USB karikimi per te karikuar pajisje te ndryshme njekohesisht. Perfekt per tu marre kudo me vete si karikues udhetimi fale madhesise se tij pasi mundeson karikimin e 4 pajisjeve inteligjente. Mbeshtet teknologjine e karikimit te shpejte. Me ekran dixhital ku tregohet niveli i karikimit per secilen nga portat e karikimit. Tensioni: 100-240 V E pajtueshme me pajisjet dixhitale si Iphone, Huawei, Xiaomi, Samsung etj Fuqia: 8W Dimensionet: 6 x 8 x 5cm
Sasia
Raporto

Kodi: #93095

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter USB Modeli: RL-312, me 4 porta USB karikimi per te karikuar pajisje te ndryshme njekohesisht. Perfekt per tu marre kudo me vete si karikues udhetimi fale madhesise se tij pasi mundeson karikimin e 4 pajisjeve inteligjente. Mbeshtet teknologjine e karikimit te shpejte. Me ekran dixhital ku tregohet niveli i karikimit per secilen nga portat e karikimit. Tensioni: 100-240 V E pajtueshme me pajisjet dixhitale si Iphone, Huawei, Xiaomi, Samsung etj Fuqia: 8W Dimensionet: 6 x 8 x 5cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.