;

Bllokues Disku Me Alarm

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Bllokues disku me alarm per bicikleta te ndryshme, motorra, skutera, motocikleta etj. Teper kompakt, i lehte per tu montuar, universal per modele te ndryshme dhe i papershkrueshem nga uji. Perbehet prej materiali aliazhi, funksionon me 6 bateri te tipit AG13, vjen me 2 celsa freze ne paketim. Permasat: 8,8cm x 6,5cm x 3,3cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bllokues disku me alarm per bicikleta te ndryshme, motorra, skutera, motocikleta etj. Teper kompakt, i lehte per tu montuar, universal per modele te ndryshme dhe i papershkrueshem nga uji. Perbehet prej materiali aliazhi, funksionon me 6 bateri te tipit AG13, vjen me 2 celsa freze ne paketim. Permasat: 8,8cm x 6,5cm x 3,3cm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.