;

Adapter Per Kufje

(0 Vleresime)

850 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje Awei Modeli: CL-116L, ky pershtates mundeson te lidhni fishen e kufjeve 3.5mm me smartphonin tuaj duke siguruar cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze. Gjatesia e kabullit: 1M.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje Awei Modeli: CL-116L, ky pershtates mundeson te lidhni fishen e kufjeve 3.5mm me smartphonin tuaj duke siguruar cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze. Gjatesia e kabullit: 1M.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.