;

Altoparlant mini

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Altoparlant mini; Paisje me disa funksione, pervecse altoparlant qe lidhet me bluetooth sherben dhe si ore me alarm; Rrotulloni KNOB-in për të zgjedhur statusin e kohëmatësit të fjetjes (sipas renditjes SOFF/S15, S30, S60 dhe S120; Me radio stereo FM; Riprodhues muzikor me kartë Micro SD / USB të integruar; Ndërfaqja e jashtme e hyrjes audio AUX.
Sasia
Raporto

Kodi: #92182

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Altoparlant mini; Paisje me disa funksione, pervecse altoparlant qe lidhet me bluetooth sherben dhe si ore me alarm; Rrotulloni KNOB-in për të zgjedhur statusin e kohëmatësit të fjetjes (sipas renditjes SOFF/S15, S30, S60 dhe S120; Me radio stereo FM; Riprodhues muzikor me kartë Micro SD / USB të integruar; Ndërfaqja e jashtme e hyrjes audio AUX.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.