;

Altoparlant me bluetooth

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Altoparlant me bluetooth; Paisje me disa funksione, pervecse altoparlant qe lidhet me bluetooth sherben dhe si ore me alarm; Mund te sherbeje dhe si radio FM 87,5-108 MHZ ; Mund te lidhet MP3, MP4, PC, laptop, etj.; Bateria: 2000 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #92180

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Altoparlant me bluetooth; Paisje me disa funksione, pervecse altoparlant qe lidhet me bluetooth sherben dhe si ore me alarm; Mund te sherbeje dhe si radio FM 87,5-108 MHZ ; Mund te lidhet MP3, MP4, PC, laptop, etj.; Bateria: 2000 mAh.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.