;

Arke Kursimi Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arke kursimi per femije, kaq e vecante vjen me nje dizajn ergonomik prej materiali plastik mjedisor jo toksik ne ngjyre bojeqielli. Perfekte per te kursyer leket dhe per te argetuar femijen fale butonave, muzikes dhe shenjes se gishit e cila hap kasaforten tuaj te vogel. Permasat: 23.2 x 13 x 18.3cm
Sasia
Raporto

Kodi: #92178

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Arke kursimi per femije, kaq e vecante vjen me nje dizajn ergonomik prej materiali plastik mjedisor jo toksik ne ngjyre bojeqielli. Perfekte per te kursyer leket dhe per te argetuar femijen fale butonave, muzikes dhe shenjes se gishit e cila hap kasaforten tuaj te vogel. Permasat: 23.2 x 13 x 18.3cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.