;

Bluze Per Djem

(0 Vleresime)

1,090 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze sportive per djem "Nike". Material teper cilesor dhe i rehatshem. Bluzat jane te disponueshme ne ngjyre blu, te verdhe, te bardhe, te kuqe, jeshile, te zeze dhe gri. Per moshat: 7-16 vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #89153

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze sportive per djem "Nike". Material teper cilesor dhe i rehatshem. Bluzat jane te disponueshme ne ngjyre blu, te verdhe, te bardhe, te kuqe, jeshile, te zeze dhe gri. Per moshat: 7-16 vjec.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.